Uczniowie o Szkole

„Wybór liceum okazał się prostszy niż się spodziewałem. Na początku chciałem zdecydować się na naukę w jednej spośród szkół publicznych. Kolega powiedział mi jednak o Liceum Ogólnokształcącym dla Młodzieży w Kujawsko – Pomorskich Szkołach NEKS. Zapoznałem się z ofertą, zobaczyłem, że to Szkoła dla osób aktywnych, mających bardzo zróżnicowane zainteresowania.”

„Postanowiłam, że będę uczyć się w Liceum Ogólnokształcącym w Kujawsko – Pomorskich Szkołach NEKS głównie dlatego, że chcę dobrze znać języki obce. Wiem, że ta Szkoła przygotowuje dla swoich uczniów bezpłatny pakiet zajęć z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, a nawet łaciny!”

„Kiedy ukończyłam gimnazjum, bałam się zmiany szkoły. Zapoznałam się z ofertą Liceum Ogólnokształcącego w Szkołach NEKS i poczułam się dużo pewniej. Wiem, że na lekcjach tańca, które są tam organizowane spotkam osoby o podobnych zainteresowaniach - łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. ”

„Zapisałem się do Liceum Ogólnokształcącego w Szkołach NEKS. Cieszę się, że wkrótce poznam techniki szybkiego czytania i zapamiętywania. Dzięki ich stosowaniu będę miał więcej czasu na swoje hobby. Myślę też o chodzeniu na siłownię. Chciałbym poprawić kondycję.”

Będę uczył się w prywatnym, dziennym Liceum Ogólnokształcącym w Szkołach NEKS. Podoba mi się nowoczesne wyposażenie. Zawsze chciałem korzystać z szafek na podręczniki! Ciekawi mnie też, jak będą wyglądały lekcje z wykorzystaniem tablic interaktywnych.”