Uczniowie o Szkole

„Niedługo rozpocznę naukę w Technikum w Kujawsko – Pomorskich Szkołach NEKS. Lubię podróże, interesują mnie zwyczaje obowiązujące w dalekich zakątkach świata. Wydaje mi się, że Szkoła kształcąca techników obsługi turystycznej to coś dla mnie. Poza tym będę mogła chodzić na bezpłatny fitness i zajęcia taneczne. Już nie mogę się doczekać!”

„Technikum pozwala zdobyć prócz wykształcenia średniego także upragniony zawód. Chcę zostać technikiem obsługi turystycznej. Cieszę się, że na zrealizowanie zamierzeń pozwoli mi nauka w nowoczesnej Szkole. W Kujawsko – Pomorskich Szkołach NEKS na lekcjach wykorzystuje się między innymi tablice interaktywne i eduROMy. Myślę, że łatwiej zapamiętać różne informacje, kiedy są przedstawiane w ciekawy sposób.”

„Oferta Kujawsko – Pomorskich Szkół NEKS kierowana do młodzieży spodobała mi się od razu. Nie lubię nudzić się w domu. Ucząc się w Technikum będę mogła chodzić na różne zajęcia dodatkowe – chcę przede wszystkim dobrze tańczyć i poznać tajniki wizażu.”

„Tuż po ukończeniu gimnazjum pomyślałam, że kiedyś chciałabym pracować w biurze podróży albo zostać przewodnikiem wycieczek. Powiedziałam o tym rodzicom, a oni zaproponowali mi, żebym zapisała się do Technikum kształcącego techników obsługi turystycznej w Szkołach NEKS. Wiem, że uda mi się spełnić marzenia. Będę uczęszczać na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego – znajomość języka z pewnością okaże się dodatkowym atutem w przyszłej pracy."