Dlaczego u nas?

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór Szkoły, a zamierzasz poszerzać swoją wiedzę odwiedź Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS w mieście Bydgoszcz.

Wiele osób chciałoby uzyskać wykształcenie średnie. Niestety, brak czasu nie pozwala na naukę w liceum, która trwa kilka lat.

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS w Bydgoszczy postanowiły przyjść Wam z pomocą i wypracowały skuteczny system nauki umożliwiający przyswojenie wiedzy na poziomie szkoły średniej w 1,5 - rocznym Studium Ogólnokształcącym.

Nasza Szkoła daje możliwość nauki w trybie wieczorowym lub zaocznym, dzięki czemu nie musicie rezygnować z pracy, a nauka nie koliduje z codziennymi obowiązkami.

Ponadto w trakcie nauki możecie przejść z jednego trybu na drugi (z wieczorowego na zaoczny i na odwrót).

Jako Szkoła posiadamy doskonałą kadrę nauczycielską, więc na pewno będziecie zadowoleni z poziomu kształcenia w Studium Ogólnokształcącym. Dodatkowo dysponujemy dobrze wyposażonymi salami wykładowymi.

Będąc słuchaczem Studium Ogólnokształcącego masz możliwość samodzielnego wyboru języka obcego, którego zamierzasz się uczyć.

Ponadto każdy Słuchacz Szkoły może otrzymać zaświadczenie do WKU, ZUS-u lub zakładów pracy.

Ukończenie Studium Ogólnokształcącego daje możliwość kontynuowania nauki na każdym kierunku studiów oraz we wszystkich szkołach policealnych.

Jesteśmy pewni, że kształcenie w Kujawsko-Pomorskich Szkołach NEKS w Bydgoszczy przyniesie Tobie satysfakcję i sprawi, że nabierzesz ochoty do kontynuowania nauki właśnie u NAS!

Liceum, szkoły policealne, szkoły językowe oraz kursy językowe, a także psychologia to tylko niektóre kierunki dostępne w naszej ofercie.

Zapraszamy do sekretariatu Szkoły na ul.Magdzińskiego 14, 85-111 Bydgoszcz.

                                                                                                            Przyjdź i przekonaj się sam!