Słuchacze o Szkole

„Wybrałam ofertę edukacyjną Kujawsko-Pomorskich Szkół NEKS, ponieważ na życzenie pracodawcy musiałam uzupełnić wykształcenie i zależało mi na jak najszybszym ukończeniu szkoły. Możliwość zdobycia średniego wykształcenia w 1,5 roku była dla mnie doskonałym rozwiązaniem. Trochę obawiałam się powrotu do szkolnej ławy, bo w moim wieku (mam 46 lat) niełatwo jest znieść dominację nauczycieli, ale okazało się, że wykładowcy są bardzo sympatyczni i życzliwi, a moje wątpliwości rozwiały się bardzo szybko.”

„Studium Ogólnokształcące dało mi możliwość zdobycia średniego wykształcenia. Nie dawałem sobie rady z nauką w poprzednich szkołach, a wiem, że wykształcenie jest bardzo ważne. W Szkole NEKS spotkałem wspaniałych nauczycieli, którzy pomagali mi zawsze, kiedy miałem problem z jakimś przedmiotem. Dzięki nim zdobyłem wykształcenie średnie.”

„Szkoła NEKS dała mi szansę na uzyskanie świadectwa maturalnego. Nie mogłem pozwolić sobie na zwykłe liceum, musiałem pracować na swoje utrzymanie, więc ucieszyły mnie niskie opłaty w tej Szkole. Uważam, że Studium Ogólnokształcące to dobry wybór.”